Hostel Casa Do Atleta
| Wi-Fi | Posiłki/Napoje Bar/ Poczekalnia | Klimatyzacja |
| Zwierzęta domowe Przyjazny zwierzętom |
Plaża Itapua jest w prawie 6 km, a Itapuã Lighthouse jest 7 km od hotelu Hostel Casa Do Atleta Salwador.
Plaża Flamengo znajduje się również w prawie 8 km. Ten hotel mieści się w Salwadorze, 5 km od lotniska Luis Eduardo Magalhaes.
Pokoje dysponują jadalnią z szafką. Są one wyposażone w prywatne łazienki.
Śniadanie w formie bufetu serwowane jest codziennie. W ogrodowym barze znajduje się miejsce do wypoczynku. Podczas pobytu w Casa Do Atleta goście mogą wybierać spośród pobliskich lokali gastronomicznych, takich jak restauracja Versatto, w odległości 5 min spacerem, czy restauracja Bella Napoli w odległości 5 min spacerem.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Przyjazny zwierzętom
Opcje wyżywienia
- Bar/ Poczekalnia
Usługi rekreacyjne
- Ogród
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ✈
Które lotnisko jest najbliżej hotelu Hostel Casa Do Atleta?
Odległość pomiędzy lotniskiem Luis Eduardo Magalhaes a hotelem Hostel Casa Do Atleta wynosi 5 km. - ❓
Czy w hotelu Hostel Casa Do Atleta dostępny jest parking?
Tak, hotel Hostel Casa Do Atleta ma parking za darmo. - 🕗
Jaka jest godzina wymeldowania w hotelu Hostel Casa Do Atleta?
Goście hotelu Hostel Casa Do Atleta muszą wymeldować się o 11:00.